پنجشنبه 13 تیر 1392 :: نویسنده : MAHDI مهدی

هلاکو خان در زمان حمله به بغداد و پایان دادن به  حکومت عباسی(125/8.م)با یهودیان بغداد و  «شاه داودی»شموئیل بن داود،سلوکی خصمانه نداشت.جامعه یهودی بغداد به فعالیت خود ادامه داد و شاه داودی حتی وضعی بهتر از گذشته داشت.

«ارغون خان »- چهارمین  ایلخان و نوه هلاکو خان مغول (1258-1291.م)یک طبیب یهودی بنام «صفی بن هیبت الله ابهری »(سعد الدوله )رابه ریاست خزانه داری و سپس به مقام  وزارت برگزید.عباس اقبال اشتیانی

 در کتاب تاریخ مغول مینویسد:«سعد الدوله عموم اقوام یهودی خود را  در کارهای مهم ملکی داخل کرد و عراق عرب و الجزیره و آذر بایجان را بین ایشان تقسیم  نمود . روزی به ارغون گفت:نبوت از چنگیزخان  به طریق ارث به ایلخان عادل رسیده  و ارغون از جانب خدا رسول است و باید ایلخان امر دهد تا هر کس سر قبول دیانت  او بپیچد و در زمره ملت جدید در نیاید ،سر از تنش جدا کنند . سعد الدوله برای رسیدن به نیت زست خود محضری تهیه کرد و جمعی از علمای مسلملن هم پای آن را امضا کردند.سعدالدوله با تصویب مقام ارغون،مصمم  سد که خانه کعبه را به بت خانه مبدل سازد. اما در این اثنا،ارغون در تبریز مریض شد و درگذشت.سعد الدوله در همان دوران آرامگاه استر و مردخای را نیز تعمیر کرد. »

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 11 تیر 1392 :: نویسنده : MAHDI مهدی

بسم الله الرحمن الرحیم

... واژه ی «زر سالاری» را در همان معنایی به کار بردم که در نوشتار سیاسی معاصر غرب از مفهوم«پلوتوکراسی»فهمیده میشود.

پلوتوکراسی از واژه یونانی«پلوتوس»به معنای ثروت است و منظور سروری مستقیم یا غیر مستقیم یک اقلیت ثروتمند و بهره مند،بر تمامی جامعه است.در این پژوهش زر سالاری دنیای امروز را دارای ساختاری دودمانی یافته ام.در دوران تکوین پژوهش حاضر ،برای نگارنده این پرسش به جد مطرح بود که نقدینگی انباشته و افسانه کمپانی هند شرقی بریتانیا پس از انحلال  رسمی آن در سال 1857میلادی چه شد،کانون های گرداننده این مجتمع عظیم جهانی در نیمه دوم  سده نوزدهم و سده بیستم چه سر نوشتی یافتند،و بازماندگان و وارثین آنان در جهان امروزین چه میکنند؟

در جستجوی پاسخی برای این پرسش،نگارنده با مجموعه ای از مجتمع های عظیم اقتصادی آشنا شد که در دنیای امروز شبکه ای گسترده و در هم تنیده را میسازند و دریافت که زمام این مجموعه هم بسته و جهان شمول بطور عمده با اعقاب همان خاندان هایی است که در سده نوزدهم،الیگارشی مستعمراتی دنیای غرب به شمار میرفتند و مستقیم یا غیر مستقیم وارث سنن و میراث غارتگری سده های پیشین بودند...

عبدالله شهبازی

ازمقدمه ی مجموعه «زر سالاران»  

نوع مطلب :
برچسب ها : عبد الله شهبازی، مقدمه، کابالا، یهود، فراماسون،
لینک های مرتبط :


اوج انحطاط اخلاقی در فرهنگی غرب؛
در یک اتفاق مضحک و جنجال‌برانگیز و در اوج انحطاط اخلاقی و پوچی در فرهنگ غرب ، یک جوان برزیلی با انجام عمل جراحی، خود را به شکل سگ(!) درآورد!!!
به گزارش سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران، این جوان برزیلی هزارها دلار برای این اقدام هزینه کرده است.

ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : برزیل، غرب، مسخ کردن خود به شکل سگ، فراماسونری کابالا یهود،
لینک های مرتبط :


یکشنبه 9 تیر 1392 :: نویسنده : MAHDI مهدی

بسم االه الرحمن الرحیم

در آیین مسیح هم مانند اسلام،ربا خواری ممنوع است.بنابراین گسترش ربا خواری در اروپای مسیحی طی سده های یازدهم و دوازدهم میلادی را باید سرآغاز فرایند«سکولاریزاسیون»،به معنی جدا شدن«حکومت گری»و«سیاست»از احکام شرعی مسیحیت شمرد؛هرچند این مفهوم بسیار دیر تر،در اواخر سده شانزدهم،نمایان شد.

به گفته دکتر حائری،سودا گران یهودی آنتورپ،لندن و آمستردام بر آن باور شدند که سرمایه،اعتبار،بانکداری،داد و ستد های بزرگ،امور گسترده مالی و دیگر مسائل حکومتی بهتر است از دستور های پیشین کیش مسیح جدا گردد.

 

نوع مطلب :
برچسب ها : ربا خواری، حکومت سکولار، دکتر حائری، سودا گران یهودی آنتروپ، فراماسونری کابالا یهود،
لینک های مرتبط :


بسم الرحمن الرحیم

در دوره المستجد عباسی(1160-1170م)ساکنان یهودی بغداد 40 هزار تن،بغداد دارای 40 کنیسه،به رهبری 10 خاخام بزرگ و رئیس همه آنها «شموئیل بن علی»،خاخام بزرگ است که به فرمان خلیفه مسلمانان او را «سیدنا ابن داود»خطاب میکند و در صورت مشاهده او ،باید از جای برخیزند و به او سلام کنند جریمه تمرد ، مسلمانان و غیر مسلمانان ، یکصد ضربه شلاق است .

خلیفه به احترام او از جای برمیخیزد  و او را روی تختی کنار خود مینشاند. تجار و مغازه داران یهودی بغداد مالیاتی به مبلغ 200 هزار دینار طلا به او میدهند.و این غیر از درامد او از سایر مناطق(ایران،یمن،سکنه آرارات،سمرقند و هند)است.

 

نوع مطلب :
برچسب ها : شموئیل بن علی، یهودیان بغداد، حاخام، خاخام، سیدنا بن داود، المستجد عباسی، فراماسونری کابالا یهود،
لینک های مرتبط :


شنبه 8 تیر 1392 :: نویسنده : MAHDI مهدی

بسم الله الرحمن الرحیم

در خانه هر کس قرآن یافت میشد،مرتد بود و باید در انتظار شکنجه و مرگ میماند.رهبر برخی از مسلمانان که قیام کردند را گرفتند و زنده زنده همه گوشتش را از تنش جدا کردند.سپس500هزار تن از مسلمانان را از اسپانیا اخراج کردند.قربانبان انگیزیسیون،مسلمانان بودند.در حالی که در یک سرقت بزرگ تاریخی،مظلومیت مسلمانان به اسم و کام زرسالاران یهودی به ثبت رسیده است.

نوع مطلب :
برچسب ها : زر سالاران یهودی، انگزیسیون، فراماسونری کابالا یهود،
لینک های مرتبط :


شنبه 8 تیر 1392 :: نویسنده : MAHDI مهدی

بسم الله الرحمن الرحیم

ابن خرداد به در کتاب «المسالک الممالک» تجارت یهودیان در سده ی نهم میلادی را چنین  تو صیف میکند:

یهودیانی هستند که عربی،فارسی،رومی،فرنگی،اندلسی و صقلبی(ترکی) صحبت میکنند و از مغرب بردگان ،کنیزان و غلام بچگان و پارچه های ابریشمی و پوست و خز و چرم و پوست سمور و شمشیرها به شرق میبرند و از چین مشک و عود و کافور و دارچین به غرب می آورند. گاهی از قسطنطنیه  به روم میروند،گاهی با کشتی از طریق فرات به بغداد میآیند و ازطریق دریا به عمان و سند و هند و چین حرکت میکنن.تمام این راهها به یکدیگر متصل اند.

نوع مطلب :
برچسب ها : تجارت جهانی، یهود، کتاب المسالک الممالک، فراماسونری کابالا یهود،
لینک های مرتبط :


بسم الله الرحمن الرحیم

در سده ی نهم میلادی و با حضور گسترده یهودیان در اروپا،برخی از حکمرانان از قبیل لویی اول(لویی پرهیزگار)(814-840)امپراتور فرانک ها-فرانسه امروزی-به تجارت برده ، جهت پرداخت بهای کالا های گران قیمتی که یهودیان از شرق می می آوردند ،علاقه نشان دادند. تجارت یهودی برده چنان بی رحمانه بود که«آگوبار»،اسقف لیون را به اعتراض واداشت. وی شش رساله علیه یهودیان نوشت که دوتای آن درباره ی فروش کودکان مسیحی به وسیله یهودیان بود.

فقه تلمودی ،برده داری را مجاز میشمرد و بردگان را به دو گروه «بردگان عبری»و«بردگان کنعانی»تقسیم می کند.یک پدر عبرانی میتواند دختر زیر 12سالادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : فقه تلمودی، برده داری یهود، فراماسونری کابالا یهود،
لینک های مرتبط :
صمصام المنتقم
این طالب بدم المقتول بکربلا
درباره وبلاگ

بچه شیعه فدایی ولایت

مدیر وبلاگ : MAHDI مهدی
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
Instagram گن لاغری میس بلت

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic